Onemogočanje konkurence?

25 Julij, 2008 (20:18) | Spletni oglasniki

Čeprav na prvi pogled ne kaže tako, se v današnjih spletnih aplikacijah “skriva” zelo veliko denarja. In ni nobena skrivnost, da se da danes z obiskom in reklamami na spletu lepo živeti.

Zato velikokrat tudi prihaja do “zahrbtnega” onemogočanja konkurence. Sami se teh prijemov ne poslužujemo, vendar smo jih že par izkusili na lastni koži. Vsi ki uporabljate bakterija oglasnik ste verjetno opazili namen in potencial portala. Vendar je žal to opazila tudi naša konkurenca! Skoraj takoj po lansiranju portala, se nas je le ta lotila z vsemi topovi! Zakaj ne bom razglabljal, se nas je pa lotila po vseh svojih odvetniških kanalih. Na srečo smo ognjeni krst preživeli in na srečo jim to onemogočanje tudi po enem letu še ni uspelo.

Bakterija oglasnik je portal naših zvestih uporabnikov, ni narejen za bogatenje njenih lastnikov, ampak zato da se širni Sloveniji ponudi zanimiva alternativa obstoječim spletnim oglasnikom. Čeprav se ob straneh portala vrtijo spletne reklame, je namen teh reklam golo pokritje stroškov serverja portala.

Kdo je po Vašem mnenju naš arogantni konkurent?

Komentarji

Komentar vpisal Nekdo
Datum: Julij 30, 2008, 1:06 pm

Moj glas gre k oglasniku salomon ali bolha :)

Komentar vpisal Miran
Datum: August 14, 2008, 8:37 am

Iz lastnih izkušenj lahko povem, da je najagresivnejši portal bolha. Torej moj glas gre bolhi.

Komentar vpisal ghnurl
Datum: Oktober 31, 2008, 4:00 am

ubiccuyqamvqqezfsafedmzrkrqtei

Komentiraj